درباره ما

مجموعه سهند ژنراتور ایرانیان

این مجموعه نیروگاهی با بیش از چهار دهه تجربه در امر فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور و نیز عرضه ی برترین و جدیدترین برند های روز دنیا سهم مهمی را در تامین برق پایدار برای صنایع کشور از جمله صنایع تخصصی و های‌تک، صنایع نظامی، ساختمانی، نفت و گاز، بیمارستانی، مصارف شخصی و مسکونی، معادن ،سفارتخانه ها دیگر مصرف دارد ، همچنین تیم فنی چابک و متخصص این مجموعه در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به نصب و راه اندازی دستگاه ها و نیز عیب یابی و رفع عیب دستگاه ها اقدامات لازم را به انجام می‌رسانند.

معرفی مجموعه ایرانیان

گروه ایرانیان دارای گواهینامه رسمی کمپانی آمریکایی Cummins با بیش از ۴ دهه تجربه در تولید، پخش و خدمات پس از فروش دیزل و ژنراتور می باشد و در سال ۱۹۷۷ میلادی (۱۳۵۶ خورشیدی) به صورت رسمی ، در ایران آغاز به کار کرده است.

طی سالهای پیاپی آموزش و همکاری با بهترین تولیدکنندگان این صنعت ، خود را پیشرو در این پیشه دانسته و تنها نماینده کمپانی آمریکایی Cummins powerlink و همچنین نماینده کمپانی Deutz-Weichai در ایران می باشد.

این گروه ارائه دهنده برترین خدمات فنی و چالاکترین پشتیبانی تخصصی ، در پروژه های خصوصی و دولتی اعم از صنایع نفتی و پالایشگاهی ، کارخانجات صنعتی ، شرکتهای ساختمانی ، عمرانی ، راهسازی ، صنایع نظامی ، سفارتخانه ها ، معادن ، بیمارستان ها و دانشگاه ها می باشد. همچنین در سال ۱۳۹۰ تحت اقدامی تخصصی در حکیمیه پایتخت ، موفق به پی ریزی و راه اندازینیروگاه دیزلی MW 5.2 شده است.

گروه ایرانیان دارای کارخانه و انبار پیشرفته قطعات یدکی در ۴ کیلومتری شهر تهران جهت ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش بهتر به همراه نیروهای کاردان ، همواره آماده ارائه خدمات ۲۴ ساعته میباشد.

 

                                                                رزومه شرکت سهند ژنراتور ایرانیان

مجموعه ایرانیان ارائه دهنده برترین خدمات فنی و چالاکترین پشتیبانی تخصصی ، در پروژه های خصوصی و دولتی اعم از صنایع نفتی و پالایشگاهی ، کارخانجات صنعتی ، شرکتهای ساختمانی ، عمرانی ، راهسازی ، صنایع نظامی ، سفارتخانه ها ، معادن ، بیمارستان ها و دانشگاه ها می باشد. طی سالهای پیاپی آموزش و همکاری با بهترین تولیدکنندگان این صنعت ، خود را پیشرو در این پیشه دانسته است.